Галоўная Улада семінарыі

Улада семінарыі

Рэктар кс. Раман Рачко

24.05.2003 прыняў святарскае пасвячэнне
паходзіць з парафіі "Унебаўзяцця Найсвяцейшай Панны Марыі" ў Начы
з 2014 г. з'яўляецца рэктарам

Прэфект кс. Віталій Сідорка

26.05.2007 прыняў святарскае пасвячэнне
паходзіць з парафіі "Божага Цела" ў Крамяніцы
з 2013 г. з'яўляецца прэфектам

Духоўны айцец кс. Здзіслаў Вэдэр SDB

03.06.1962 прыняў святарскае пасвячэнне
паходзіць з парафіі "Cв. Францішка з Асыжу" ў Лодзі
з 2015 г. з'яўляецца духоўным айцом

Прэфект кс. Андрэй Лішко

30.05.2009 прыняў святарскае пасвячэнне
паходзіць з парафіі "Наведзінаў Найсвяцейшай Панны Марыі" ў Мікелеўшчыне
з 2015 г. з'яўляецца прэфектам

Пракуратар (адказны за гаспадарчыя справы) кс. Валеры Аброшка
25.05.2005 прыняў святарскае пасвячэнне
паходзіць з парафіі "Унебаўзяцця Найсвяцейшай Панны Марыі" ў Новым Двары
з 2014 г. з'яўляецца пракуратарам